Přidávám jednu starší novinku, která se týkala vlastních tvoreb novel. 😉

Máte rádi novely? Rádi čtete? V tom případě by vás to mohlo zajímat! 😉 Už v roce 2010 jsem začala psát vlastní tvorbu s názvem El destino inevitable (Nezvratný osud) ve kterých jsem si obsadila herce z novel – a v hlavních rolích samozřejmě, jistě zcela nečekaně Marianelu a Huga.

Letos se novelu chystám konečně dopsat a pak se vrhnout na jednu další rozepsanou tvorbu, kde se tihle dva dostali taktéž k hlavním rolím. Ale nebudu předbíhat událostem… Pokud vás to zaujalo, můžete si všechny dostupné části #EDI přečíst na Wattpad. Postupně budu přidávat i další díly.

Minule jsem psala o mé vt novele a od té doby se pár věcí pohnulo vpřed! Před pár dny jsem totiž založila web, kde můžete najít všechny psané novely mojí skvělé kamarádky Pandority a také nějaké moje díla. Novel je tam momentálně sedm a ve všech jsou v obsazení právě Marianela a Hugo. ♥ Proto bych vás tímto ráda pozvala na web vt-novelas.4fan.cz kde najdete více info, díly a další materiály k fanfic novelám. Na webu najdete i mou úplně novou novelu s názvem No me digas que me amas! myslím, že by mohla zaujmout, stejně tak ale i všechny ostatní.

Enjoy it! ♥

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *