Přidávám několik nových fotek Huga z instagramu. 🙂 Je vidět, že aspoň tam je stále dost aktivní! A co je u něj vlastně nového?

Z instagramu vím, že se momentálně dost věnuje sportu a to především cyklistice. Také dost vaří a občas na sociálních sítích propaguje dovážkové služby jedné americké společnosti.  Se svou přítelkyní se nedávno přestěhoval do USA, konkrétně na Floridu. Vzhledem k situaci ve Venezuele se ale nedá moc čemu divit.

Před časem režíroval jednu divadelní hru, ve které hrála jeho přítelkyně Ana Carmen Leon. (Bohužel jsem už nedohledala její název…) Loni si také zahrál malou roli ve filmu Pulso, ve kterém taktéž hrála Ana Carmen.

Bohužel žádný vlastní projekt už dlouho neměl a moc to nevypadá, že by se to v blízké době změnilo… Je skoro až neuvěřitelné, že od novely Nadie me dirá cómo quererte uběhlo už deset let! Sice si v roce 2011 zahrál ještě v seriálu Los caballeros las prefieren brutas, ale také to byla pouze epizodní role. Uvidíme, jestli se ještě Hugo k herectví vrátí a brzy ho budeme moci vidět v nějaké další zajímavé roli. 🙂

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *