Jordi a Pandora to nikdy neměli jednoduché. V jejich vztahu byly neustále překážky od začátku až do konce. První překážkou byla sama Pandora, která rozhodně neměla zájem si s Jordim nebo s kýmkoli jiným něco začít. Jordi ji neustále nadbíhal, ale ona ho pokaždé slovem nebo fackou usadila. Jordi se ale jen tak nenechal odbýt. Když ji poprvé políbil, za což ho ona odměnila fackou, si ale začala uvědomovat, že k němu zřejmě něco cítí. Pomalu se začali sbližovat, ale Pandora mu pokaždé řekla, že by si neměl dělat velké naděje, ale Jordi jí řekl, že za ni bude bojovat.

Další a největší překážkou byla Olimpie. Když je přistihla při polibku, Pandoru zmlátila a Jordiho vyhodila z domu. Potom Pandoře došlo, že Jordi je jediný člověk, který jí rozumí, vyznala mu lásku, on jí také, poprvé se milovali a slíbili si, že se nikdy neopustí. Aby Olimpie už dál Pandoře neubližovala, tak si pro ni Jordi přišel a „unesl“ ji. Prožili spolu krásné chvíle plné lásky a štěstí. To štěstí, ale bohužel netrvalo dlouho. Olimpie, která nemohla připustit, že jsou spolu, se Jordiho pokusila zabít a Pandoru zavřela do blázince. Později Pandoru donutila se s Jordim rozejít, protože kdyby to neudělala, tak by ho Olimpie zabila. Nastal dlouhý a těžký rok pro oba dva. Pandora trpěla zavřená ve sklepě, kde ji při životě držela vzpomínka na Jordiho a Jordi, sice na svobodě, trpěl možná ještě víc s pocitem, že ho Pandora nikdy nemilovala.

Po roce kdy se Pandoře podařilo utéct ze sklepa se na scéně objevil novinář Hugo Fugget, který se ubytoval v penzionu a od první chvíle projevoval až moc veliký zájem o Jordiho, kterému se to samozřejmě nelíbilo. Hugovi se podařilo rozdělit Jordiho a Beatriz. Z Huga se vyklubal gay, Jordi se ho chtěl zbavit, ale na druhou stranu ho k němu něco táhlo, až se začal bát, že se z něho taky stává gay. Protože Pandora toužila být s Jordim, za pomoci Samuela se z ní stala Siréna, tanečnice v masce. Když byli spolu, Jordi ji sundal masku a strašně se pohádali. Potom se Jordimu odhalil i Hugo a po velké hádce se usmířili a milovali. Protože Pandora musela dál zůstávat v převleku Huga, tak Jordimu nezbývalo nic jiného než přiznat, že se z něho stal gay. Jordimu to ale nevadilo, pro něj bylo nejdůležitější, že je Pandora zase s ním. Prožívali spolu šťastné chvíle, které opět netrvaly dlouho. Další překážka přišla ve formě Mayely, která si Jordiho okamžitě oblíbila a rozhodla se z něj udělat slavného modela. Pandora je dvakrát spolu nachytala a podruhé se už nenechala přemluvit a vrátila se zpátky domů. Jordi byl zoufalý, chtěl jí to vysvětlit a vidět ji a nevěděl co má dělat. A tak Beatriz udělala z Jordiho psycholožku Marianelu Lozadovou. Pandora ho nepoznala a jako psycholožka jí říkal, aby Jordiho vyslechla a vrátila se k němu.

Později se sice usmířili, ale jejich usmíření netrvalo ani den. A mohla za to Ariadna, která zapříčinila jejich dlouhý rozchod. Chtěla se s Jordim vyspat a protože on ji odmítl, řekla, že ji chtěl znásilnit. Druhý den se Pandora ptala Ariadny, co se v noci stalo a Ariadna jí řekla, že s Jordim spala a Pandora jí samozřejmě uvěřila. Jordi se jí několikrát snažil všechno vysvětlit, ale marně. Tak se s ní scházel alespoň jako Nela. Potom se rozhodl, že ho bude muset vyslechnout, ať se jí to líbí nebo ne. Zavedl ji do sklepa, kde po ní chtěl vyznání lásky. Pandora na něj byla nejdřív hnusná, ale nakonec mu podlehla.

Jordi musel být hrozně šťastný, když si myslel, že všechno bude jako dřív, ale Pandora ho opět převezla. Obvinila ho z únosu, ze znásilnění a nechala ho zavřít. To už si Jordi nenechal líbit a řekl jí, že to bylo naposledy v jejím životě, kdy ho ponížila. Jordi byl na ni právem naštvaný a vlastně sama Pandora ho předala Mayele. Jordiho láska byla ale silnější, odpustil ji, že ho kvůli ní vyhodili od policie a chodil k ní jako Nela a zjišťoval, jak to bylo se smrtí Luise Felipa. Pak ale Pandora zjistila, že to on je Nela a řekla mu, aby navždycky odešel z jejího života. Ale celou dobu kdy spolu nebyli a někde se potkali, tak po sobě vrhali zamilované a zároveň vražedné pohledy, když viděli toho druhého buď s Mayelou nebo se Samuelem.

Potom jako Hugo a Nela se snažili odhalit pravou totožnost Olimpie a všechny její zločiny. Později Pandoru obvinili, že to ona zabila Luise Felipa a pokusila se zabít i Juana Angela. Jordi nechtěl dovolit, aby ji zavřeli a chtěl ji vzít s sebou do Paříže. Pandora ale nechtěla, protože by nezvládla, kdyby ji zase opustil. Jordi ji řekl, že ji miluje a prosil ji o poslední šanci. Pandora mu ale řekla, aby odjel. Jordi tedy odjel, ale pro oba to bylo moc těžké. Pandoru zavřeli do vězení, kam ji Samuel donesl noviny, na kterých byla na titulní stránce zpráva, že si Jordi bude brát Mayelu. Pandora byla zoufalá, už neměla pro co žít a pokusila se o sebevraždu. Naštěstí ji zachránili, ale Olimpie ji nechala zavřít do blázince a píchla ji injekci, aby ztratila paměť. Jakmile se Jordi dozvěděl, co se stalo, ani na vteřinu nezaváhal a vrátil se do Caracasu. Dostal Pandoru z blázince, vyléčil ji, požádal o ruku, vzali se a narodila se jim krásná dcerka.

Autorka: Pandorita

[Zpět]