Scény jsou z posledních dílů novely, které byly vysílané pouze ve Venezuele na stanici RCTV a Televen.

Pokračování scény ze 165. dílu: Poté co Jordi odjede na letiště, Pandora začíná litovat svého rozhodnutí. Valentýna se přijde zeptat na Jordiho a Samuel namítá, že on je její snoubenec, co by měl být po jejím boku. Pandora mu říká, že rozhodnutí o zasnoubení bylo impulzivní a že si ho vzít nechce. Valentýna se jí ptá, jestli Jordiho stále miluje a ona odpovídá, že celou svou duší, ale že už odjel s Mayelou. Pandora ji řekne, že nesmí Jordiho nechat odjet a musí ho zastavit. Pandora vybíhá ze stanice a je rozhodnutá mu zabránit v odletu. V další scéně Pandora s Samuel přijíždí na letiště. Jordi se celou k letadlu stále ohlíží a doufá, že se tam Pandora objeví. Hned jakmile nastoupí do letadla, přibíhá Pandora, která prosí aby jí tam pustili. Bohužel marně, Pandora se rozpláče, že o Jordiho přišla.

Pokračování scény ze 171. dílu: Jordi, oblečený jako Nela, vstupuje do místnosti, kde je Pandora ve svěrací kazajce a řekne jí, že se vrátil k ní. Pandora nereaguje a ptá se ho, kdo je, nepoznává ho. Jordi jí říká, že ji odtamtud zachrání a vezme ji do náručí. Do místnosti vstupuje zdravotní sestra, ptá se, kam odvádí toho pacienta. Nela jí říká, že Pandoru bere do zahrady na čerstvý vzduch a pak sestru udeří a vymění jim oblečení. Také udeří doktora. Jordi, stále oblečený jako Nela, vezme Pandoru za jejím otcem Juanem Angelem do nemocnice. Pandora stále ještě není příliš při vědomí a objímá svého otce a prosí ho o prominutí. Juan Angel ji uklidňuje. Je zde i Ariadna a Panenka. Ptají se Pandory, kam půjde. Pandora jim říká, že se bojí, že ji najdou a znovu zamknou, ale Panenka jim říká, že má místo, kde je schová – útulek.

Tam Jordi nese jídlo Pandoře, nevidí ji, hledá ji a má strach. Náhle se otočí a vidí Pandoru stát za sebou. Říká jí, aby se najedla a obejme ji. Pandora stále není příliš při vědomí, vezme nůž a vyhrožuje mu, aby se k ní víc nepřibližoval, nebo ho zabije. Vystrašený Jordi ji prosí, aby ten nůž položila, aby si neublížila a aby si vzpomněla na to nejkrásnější, co spolu prožili. Pandora v pláči pouští nůž a Jordi ji objímá.

Pandora spí v náručí Jordiho. On v pláči prosí Boha, aby jí vrátil paměť, že je schopný všeho, aby byl s ní. Ona se probouzí a všechno slyší a ptá se ho, co se mu stalo, že ho neviděla tak smutného a nerozumí, co se stalo. Jordi je šťastný, protože konečně reaguje. Říká jí, že všechno je dobré a že měla jeden ze svých záchvatů. Pandora mu říká, že si na všechno vzpomíná a ptá se ho, jak se má její otec. Jordi jí říká, že velmi dobře a chce ji políbit, když mu Pandora řekne, že ne, protože on má být se svojí „starou zelenou“ (Mayelou). Jordi jí říká, že ji nechal v Evropě a přijel, aby byl s ní (s Pandorou). Pandora se ho ptá, jestli opustil svoji kariéru modela a všechno kvůli ní a on jí odpoví, že ano a políbí ji.

172. díl: Jordi a Pandora přijíždějí do vily Villanuevů. Přichází Elena a objímá ji (Pandoru) a poznamenává, že už se ví, že Olimpia zabila jejího strýčka. Pandora je ráda, ale zároveň má strach, protože říká, že se jí může chtít pomstít a nebo jí něco udělat. Jordi jí říká, že se to nestane, protože on ji bude bránit a její matka stráví dlouhý čas ve vězení. Náhle přichází rozzlobený Samuel a protestuje proti tomu, co tam dělá Pandora s Jordim a že se má v tuhle chvíli rozhodnout mezi ním a Jordim. Oba se začnou prát a Pandora se je pokouší rozdělit, říká jim, že jsou jak malí a že jim nemá co říct a odchází pryč s Elenou, zatímco oni dva se perou.

Scény před událostmi ve 173. díle: Nereida a doňa Elena umisťují do haly velmi mnoho květin, které přivezli do vily Villanuevů… jsou pro Pandoru. Doňa Elena jí je ukazuje. Pandora se ptá, od koho jsou ty květiny. Nereida jí říká, že jsou od jednoho zamilovaného ctitele, protože jich je mnoho a jsou velmi krásné. Náhle přichází Jordi a říká Pandoře, že květiny jsou jediná věc, na kterou žena nemůže říct ne. Pandora je překvapená. On přijde k ní, skloní se před ní a požádá ji, aby si ho vzala. Doňa Elena a Nereida jsou dojaté a Pandora překvapená.

Doňa Elena a Nereida říkají Pandoře, aby něco řekla a ona říká Jordimu, že si ho nemůže vzít, protože se necítí dobře a nechce mu ublížit. Jordi rezignuje a řekne jí, že bude čekat, dokud ho nebude chtít. Jde směrem ke dveřím rozhodnutý odejít, ale předtím než odejde, mu Pandora řekne, že ho potřebuje a že chce být s ním… Jordi běží k ní a obejme ji, políbí se. Doňa Elena a Nereida jsou dojaté.

Pandora a Jordi jsou šťastní. Přichází Nereida a doňa Elena se skleničkami na oslavu jejich svatby, Ninfa a Aquiles jsou zde (také šťastní), Pandora a Jordi se políbí a pak vstoupí don Segundo, kterému se ten polibek příliš nelíbí a rozzlobeně se ptá, co se stalo… Don Segundo velmi rozzlobeně žádá vysvětlení toho polibku. Pandora mu říká, že ji Jordi políbil a Don Segundo se ptá, jestli nepolíbila i ona jeho, ale Aquiles mu řekne, aby toho nechal a vzpomněl si, že byl přeci taky mladý. Don Segundo se stále zlobí a řekne jim že nyní bude muset převzít otěže tohoto domu. Jordi mu řekne, že jestliže je pánem domu, pak ho žádá o ruku jeho neteře Pandory. Don Segundo nakonec svolí a dá jim své požehnání a žádá Jordiho, aby Pandoru udělal šťastnou.

Pokračování scény ve 175. díle: Jordi je povýšen na inspektora celého kraje a Franklin na komisaře. Jordi při ceremoniálu věnuje svoje povýšení ženě jeho života a jeho budoucí manželce Pandoře Villanuevové a pošle jí polibek. V penzionu říká Pandoře, že tolik závidí Franklinovi. Pandora se ho v legraci ptá, jestli proto, že miluje Chiqui. Jordi jí řekne, že ne, že mu závidí, protože se bude ženit následující den a on musí čekat ještě měsíc. Líbají se a on ji vezme do náručí, aby ji odnesl do pokoje, ale přijde Tza-Tza a řekne, že až do svatebního dne nic nebude.

Pokračování scény ve 176. díle: Na svatbě Chiqui – na oslavě Jordi uteče s Pandorou a vezme ji do pokoje v hotelu. Vezme dvě láhve vína z oslavy a Pandora ho hubuje, že vzal dvě láhve, že si toho jistě někdo všiml, ale on jí řekne, že i kdyby si toho někdo všiml, tak to nevadí, protože Franklin je jeho kamarád, že je jako jeho bratr a že se nebude zlobit. Pak se k ní přiblíží a políbí ji a ona se ho zeptá, jestli ji chce opít a on jí řekne, že něco víc. Ona mu řekne, aby si vzpomněl, že Tza-Tza řekla, že před svatbou nic nebude a on jí řekne, že Tza-Tza tu není. Jordi se přiblíží ke dveřím a řekne, že tam Tza-Tzu nevidí a vrátí se k k Pandoře, políbí ji, ale ona uteče a řekne mu, že jestli ji skutečně chce, musí počkat. Ale on zesmutní a řekne jí, že potřebuje její kůži a její polibky a řekne, že jestli vybouchne, bude to její vina a bude muset dávat dohromady malé kousky, které z něj zbydou. Přiblíží se k ní a začne ji líbat, i když Pandora nechce, ale pak ho líbá také. V další scéně se líbají a on jí říká, že ji potřebuje, že potřebuje její laskání, její tělo, její polibky, zatímco ona ho líbá a hladí po tváři. Znovu ho líbá a říká mu, že ho také miluje, že je šťastná, že je s ní a líbají se.

177. díl: Uplyne měsíc… Na haciendě, všichni na svatbě, každý se svým párem čekají na nevěstu. Velmi nervózní Jordi si rozcuchává vlasy. Tza-Tza mu hubuje a češe ho a dává mu kytku. Nervózní Jordi se jí ptá, co když Pandora nepřijede, a Chiqui mu říká, že Pandora přijede, že snoubenky se loudají. Valentýna říká svému strýčkovi, že má obavy, protože Pandora ještě nepřijela a jestli se jí nepřihodilo něco zlého, Juan Angel ji uklidňuje. Daniel Eduardo (syn Consuely) přibíhá a křičí, že nevěsta už se blíží. Všichni začínají tleskat a jdou k autu. Jordi vidí velmi šťastnou Pandoru, Juan Angel říká své dceři, že vypadá jako anděl a ona vystupuje z auta. Pandora děkuje svému otci a obejme ho. Náhle je slyšet motorka, je to Orestes. Valentýna je překvapená. Juan Angel a Orestes vedou Pandoru k oltáři, kněz mluví a přichází moment, kdy říkají, že se berou.Pandora řekne svoji část a pak i Jordi, který je velmi nervózní. Pandora se na něj usmívá a pak se políbí dřív, než jim to řekne kněz. Všichni tleskají a gratulují jim. Na oslavě jsou všichni šťastní a připíjejí si.

Na letišti. Jordi se ptá na jejich let a pak jde k Pandoře. Ona se ho ptá, v kolik hodin je jejich let a on jí říká, že za dvě hodiny. Pandora říká, že je to dlouho a on ji políbí a řekne jí, že za ty dvě hodiny mohou dělat mnoho věcí. Pandora ho také políbí a řekne mu, že nechce utratit všechny jeho úspory za výlet do Španělska, že jí nezáleží na tom, kam pojedou, že je šťastná, když jsou spolu. Jordi jí řekne, že se mu líbí, když takhle mluví. Pandoru volají do telefonní buňky, ona zvedne telefon, je to Juan Angel, který informuje svoji dceru o stavu Olimpie. Pandora zavěsí velmi smutná a řekne to Jordimu a on se jí zeptá, jestli chce ukončit jejich líbánky. Ona se na něj podívá a řekne, že se mu chce omluvit za svoji matku. Jordi ji podpoří a řekne jí, že s ní bude v dobrém i zlém, jak to říkal kněz při svatbě, a obejme ji. Ona odpustí své matce.

Finále novely: Po šesti letech – Pandora čeká v pokoji se svojí dcerou na příchod svého bratra Oresta a své sestřenice Valentýny s jejich dětmi. Když je pozdraví, jde do zahrady, kde je Jordi. Ten ji objeme a vezme do náručí svoji dceru. Pak políbí svoji ženu. Je na Pandoru pyšný a říká, že je obě miluje. Jejich dcerka je jmenuje Pandorita po své matce. Vypadají jako velmi šťastná rodina… ♥

Autorka: Darci

[Zpět]